SWOP bliver arrangeret af: 

Åben Dans ved Lisbeth Klixbüll og Thomas Eisenhardt
mail@aabendans.dk
Rabalderstræde 10
4000 Roskilde
Tel: +45 3582 0610

Koordinator Pernille Møller Taasinge
pernille@aabendans.dk

Åbnings- og frivilligkoordinator Anja Ohlsen
anja@aabendans.dk

Pressekoordinator Thilde Maria Kristensen
thilde@aabendans.dk
Mobil: +45 2617 6683

Produktionsleder Lya Lundsager
lya@aabendans.dk

Ansvarlig for billetter og SWOP-selv Danielle Grandeville
danielle@aabendans.dk

Projektkonsulent Lene Thiesen
lene.thiesen@gmail.com

Teknisk koordinator Madeleine Lind Hoppe
Madeleine@visionsverket.dk


Find kontaktinformation på de forskellige spillesteder ved at klikke ind på den relevante by i menuen øverst til venstre.